NEWS


Title

Kultowe ciężarówki Coca-Cola ponownie na paradzie trójmiejskich Moto Mikołajów

Święta to czas kiedy warto podarować innym radość. Taki cel przyświeca też organizatorom największej w Polsce Trójmiejskiej Parady Moto Mikołajów. Już 6 grudnia tysiące fanów jednośladów po raz trzynasty (jakże szczęśliwy w tym przypadku!) spotka się na gdańskim stadionie, by tam rozpocząć swój przejazd przez Trójmiasto i zbierać datki na pomoc potrzebującym dzieciom. Coca-Cola kolejny raz postanowiła przyłączyć się do tej akcji w myśl idei świątecznej kampanii „Podaruj Radość”. To jednak nie wszystko. Do parady przyłączą się aż trzy Świąteczne Ciężarówki Coca-Cola!  

Już od trzynastu lat setki motocyklistów spotyka się w okresie przedświątecznym
w Trójmieście, by wspólnie wyruszyć w trasę jako Mikołaje na Motocyklach. To nie tylko wspaniała zabawa, ale przede wszystkim szczytny cel. Organizatorzy wydarzenia w ten jeden dzień zbierają bowiem datki, by pomóc potrzebującym dzieciakom – podarować im nieco radości poprzez upominki czy ufundowanie ciepłych posiłków.

Niezmiennie od tylu lat stanowimy największy taki ruch motocyklowy na Świecie. Dzięki wsparciu ludzi dobrego serca, służbom miejskim oraz darczyńcom możemy pomóc setkom dzieci, ale i inspirować innych do działania – bo nawet drobny gest może nieść uśmiech innym – zapewnia Piotr Lewandowski, Główny Organizator Parady Trójmiejskich Moto Mikołajów. 

Ideę Moto Mikołajów oraz świąteczną kampanię Coca-Cola „Podaruj Radość” łączą te same wartości: zachęcają do dobrych uczynków w okresie oczekiwania na Święta. Oprócz wsparcia pieniężnego marka pojawi się na imprezie... aż z 3 swoimi Świątecznymi Ciężarówkami! Każdy kto przyjdzie na wydarzenie Moto Mikołajów będzie miał unikalną okazję zrobić sobie zdjęcie z legendą amerykańskich szos. Jedna ciężarówka zamykać będzie szpaler motocyklowy, który wyruszy z gdańskiego stadionu w kierunku Gdyni, podczas gdy 2 pozostałe czekać będą na uczestników Parady na mecie, tj. gdyńskim Skwerze Kościuszki.

W godzinach 10:00-14:00 na Skwerze działać będzie wyjątkowa mobilna fabryka upominków, w której każdy będzie mógł wykonać prezent dla bliskiej osoby oraz przygotować unikalną personalizowaną puszkę Coca-Cola.

Zapraszamy serdecznie na to wyjątkowe wydarzenie! 6 grudnia, Skwer Kościuszki
w Gdyni. Wspólnie podarujmy radość innym!  Więcej informacji nt. wydarzenia na stronie http://www.mikolaje.gd.pl/portal/ oraz profilu Facebook https://www.facebook.com/MikolajeNaMotocyklach.

Śledź całą Świąteczną Trasę Ciężarówek Coca-Cola na stronie http://www.ciezarowkicocacola.pl/ oraz na Facebookowym wydarzeniu Świąteczna Trasa Ciężarówek Coca-Cola.

Za strategię, planowanie i zakup mediów online i offline odpowiada dom mediowy MediaCom, za kreację mediów i dużych formatów - McCann WorldGroup, za przygotowanie materiałów BTL - agencja Fortis, za kreację digital i obsługę w social media - agencja SMG Next, za obsługę eventów – Pankreator. Obsługa PR – Rc2 Raczkiewicz-Chenczke Consultants.

Kontakt dla mediów

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Interesują Cię tematy związane z naszą firmą? Skontaktuj się z nami i daj znać, jak możemy Ci pomóc.