Coke Studio Sessions – oglądaj koncerty razem z #BeApp i Coca-Cola

Coke Studio Sessions – oglądaj koncerty razem z #BeApp i Coca-Cola

 

Codziennie będzie się odbywać jedno wydarzenie muzyczne. Koncerty rozpoczynają się o godz. 1 w nocy naszego czasu. Retransmisje są dostępne następnego dnia o godz. 17 w aplikacji i na kanale YouTube Coca-Cola. Informacje o tym, kogo będzie można jeszcze zobaczyć i usłyszeć na koncertach, można znaleźć na profilach społecznościowych Coca-Cola i #BeApp.

 

#BeApp w walce z pandemią COVID-19

 

Koncerty Coke Studio Sessions udostępniane na platformie #BeApp mają również swój niezwykle istotny, pozamuzyczny cel. Jest nim wsparcie działalności Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca.

 

Przez cały okres trwania Coke Studio Sessions, czyli 60 dni, uczestnicy będą mogli przekazywać darowizny na rzecz wspomnianej organizacji, aby wesprzeć walkę z pandemią koronawirusa. Fundacja Coca-Cola przekaże kwotę równoważną do wpłaconych przez fanów środków, wynoszącą nawet do 3 mln dolarów. Do tej pory Fundacja Coca-Cola przekazała już ponad 14 mln dolarów na rzecz lokalnych oddziałów Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca na całym świecie.

 

Czym jest #BeApp?

 

#BeApp to nowa platforma streamingowa z muzyką na żywo, dająca dostęp do najlepszych światowych artystów. Założona przez Raya Smitha i Rossa Massona aplikacja przenosi gwiazdy muzyki do domów słuchaczy,  umożliwiając uczestnictwo w globalnym, wirtualnym koncercie.

 

#BeApp to coś więcej niż streaming koncertów, to również doświadczenia, jakie można przeżyć na koncercie lub festiwalu. Platforma zawiera komponent społecznościowy umożliwiający interakcje, realizację zakupów i przekazywanie darowizny na cele charytatywne wspólnie ze swoimi ulubionymi artystami i to wszystko całkowicie za darmo.

 

Oto najważniejsze funkcje #BeApp:

 

  • In-app sharing udostępnianie linków w ramach aplikacji pozwala zapraszać znajomych i przyjaciół do wspólnego oglądania i słuchania;
  • Kredyty/punkty (Currency/Points): możliwość zdobywania w aplikacji punktów i kredytów, które można wymieniać na przykład na nagrody i aktualizacje funkcji;
  • Nagrody i aktualizacje (Prizes and Upgrades): wśród nagród znajdzie się specjalny dostęp do miejsc w pierwszym rzędzie, pozdrowienia od artystów podczas koncertu i gadżety #BeApp;
  • Miejsca w pierwszym rzędzie (Front Row Seats): miejsca w pierwszym rzędzie gwarantują bardziej zauważalną cyfrową obecność podczas transmisji na żywo – włącznie z opcją wyświetlania zdjęcia i nicku użytkownika, by były widoczne dla wszystkich widzów;
  • Darowizny (Donations): możliwość przekazania darowizny na rzecz Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca – wsparcie w walce z epidemią COVID-19.

 

Pobierz aplikację #BeApp – doświadczaj muzyki, kolekcjonuj wrażenia, dziel się nimi i wspieraj walkę z COVID-19!