Świąteczna trasa Coca-Cola – gdzie w tym roku zajadą rozświetlone ciężarówki?

Świąteczna trasa Coca-Cola – gdzie w tym roku zajadą rozświetlone ciężarówki?

Przyjazd ciężarówki to prawdziwe święto i moc atrakcji dla mieszkańców. Po spektakularnym sukcesie z ubiegłego roku, tej zimy to mieszkańcy polskich miast sami będą mieli okazję zaprojektować trasę ciężarówek. Właśnie ruszyło wielkie głosowanie.

 

Ciężarówka, która pomaga poczuć magię świąt

 

Słynne ciężarówki Coca-Cola stały się symbolem świąt za sprawą reklamy telewizyjnej z 1995 roku. Od tego czasu ich pojawienie się przypomina, że święta coraz bliżej. Telewizyjna reklama z ciężarówkami Coca-Cola, to także znak, że wkrótce będzie szansa na spotkanie ciężarówki w swoim mieście. Magia świąt pojawia się wszędzie tam, gdzie przybywa świąteczna ciężarówka Coca-Cola.

 

Od kilku lat Coca-Cola angażuje Polaków, by sami wybierali miejsca postoju ciężarówek. 

W poprzednim roku z 1,5 miliona głosów, aż 40% zostało oddanych na Międzychód i to właśnie ta miejscowość wygrała w konkursie na dodatkowe miasto na trasie świątecznych ciężarówek Coca-Cola.

 

Wielkie zaangażowanie internautów zostało przyjęte z entuzjazmem, dlatego w tym roku Coca-Cola postanowiła całkowicie oddać sprawę w ręce mieszkańców polskich miast. Po raz pierwszy w historii wszystkie lokalizacje na trasie kultowego konwoju rozświetlonych ciężarówek zostaną wyłonione na drodze głosowania.

 

Tegoroczna trasa ciężarówek Coca-Cola – wiele zależy od głosów mieszkańców

 

18 listopada rozpoczęło się wielkie głosowanie na wybór miejsc postoju na trasie świątecznych ciężarówek Coca-Cola. Za sprawą konkursu zostaną wyłonione 3 zwycięskie miejscowości, do których zawitają magiczne pojazdy.

 

Zainteresowanie plebiscytem jest ogromne, już w pierwszych 24 godzinach od uruchomienia akcji na oficjalnym fan page’u Coca-Cola zostało oddanych 60 000 głosów. Zasady konkursu są bardzo proste. Aby wziąć w nim udział, wystarczy dodać hasztag # z nazwą wybranej miejscowości, do której ma zawitać świąteczna ciężarówka. 1 grudnia zostanie zakończony pierwszy etap, wyłaniający 10 finałowych miejscowości. 

 

Na koniec kolejnego etapu, 6 grudnia spośród finałowej 10 zostaną wybrane 3 zwycięskie miasta. Ciężarówki zawitają do nich tuż przed świętami, kolejno: 17-stego, 19-stego i 21-go grudnia.

 

Coca-Cola zadbała o to, aby każde miasto miało równe szanse, bez względu na jego wielkość i liczbę mieszkańców. W związku z tym gra będzie się toczyć osobno między dużymi, średnimi i małymi miastami, a zwycięska trójka będzie reprezentować każdą z powyższych kategorii wielkości.