Serwisy Coca-Cola

Coca-Cola Cup

Coca-Cola Cup - młodzieżowy turniej piłkarski

Coca-Cola Cup to największy turniej piłkarski dla młodzieży szkolnej w Polsce. Program ma na celu promowanie zdrowego stylu życia poprzez zachęcanie do uprawiania sportu i aktywności fizycznej wśród młodzieży. Organizatorzy turnieju, firmy systemu Coca-Cola, szczególny nacisk kładą na edukację młodzieży w zakresie wychowania fizycznego oraz promocję pozytywnych postaw w duchu zasad fair play.

Przejdź do strony
Coke Live Music Festival

Coke Live Music Festival

Coca-Cola jest sponsorem tytularnym Coke Live Music Festiwal i jako główny partner imprezy uczestniczyła w projektowaniu i tworzeniu festiwalu od samego początku. Impreza sponsorowana przez Coca-Cola jest unikalnym na skalę Polski przedsięwzięciem i jedynym, na którym tak licznie pojawią się światowe gwiazdy muzyki popularnej i współczesnego brzmienia. Coke Live Music Festival jest organizowany od 2006 roku.

Przejdź do strony
Coca-Cola

Firma Coca-Cola

W każdym z ponad 200 krajów, w których jesteśmy obecni, Coca-Cola działa na zasadzie systemu, składającego się firmy reprezentującej właściciela marek, czyli The Coca-Cola Company oraz z lokalnych rozlewców, którzy odpowiedzialni są za produkcję i dystrybucję napojów. W Polsce przedstawicielstwem The Coca-Cola Company jest firma Coca-Cola Poland Services, a producentem i dystrybutorem napojów jest firma Coca-Cola HBC Polska. Współpraca pomiędzy firmami opiera się na mocnym partnerstwie, które tworzy sukces systemu Coca-Cola.

Przejdź do strony

Pozostałe serwisy internetowe

  • Coca-Cola Zero
  • Coca-Cola Light
  • Fanta
  • Sprite